rrihamirek1

jaktoze podplacena media smazala dnesni hovor s SPD Okamurou v poradu K VECI na CNN Prima news? opet fialova machinace?

Dnes dopoledne probehl rozhovor s Tomiem ohledne ukrajinskych uprchliku z madarska, ale jako jediny tento hovor neni na strankach CNN K veci!

presvedcte se sami – https://cnn.i­prima.cz/pora­dy/k-veci

Nejlepší odpověď
_Satan_

Jelikož Okamura je idiot. Amen.

Další odpovědi
Drap

Plačeš dobře, ale na špatném hrobě. Tady to asi nevyřešíme a nikdo to zde nemůže vědět.

aliendrone

A PROČ soudíš, že média jsou podplacená? Nenapadlo tě, že způsob jakým „informují“ je jejich PRIMÁRNÍ účel, tedy že NEPOTŘEBUJÍ žádné „dodatečné podplácení“ k tomu, aby informovala tak, jak to vidíš? Neslyšels nikdy přísloví „Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.“? ;) :)

Ovšem pokud jde o Pitomia, tak zvaž, jestli ses díval pořádně. Někdy mi totiž připadá, že jeho projevy nepatří do kategorie POLITICKÁ DISKUZE. Víš jistě, že pořad nebyl přesunut do kategorie ZÁBAVA, KOMICKÉ VLOŽKY, popřípadě HORORY? Hledals i tam? ;) :D :D