Petraheg5

Jak to, že pánské sprchové gely voní víc něž ty dámské?

jaktože pánské sprchove gely voní víc něž ty dámské ?

Nejlepší odpověď
Drap

Mají jiné složení aromatických látek. Každému voní něco jiného a každý může jistou vůni cítit pod jinou intenzitou.

Další odpovědi
elkon

Je to subjektivní vjem.

aliendrone

Nejsem si jist, že je to tak. Každopádně ženy používají parfémy častěji než muži, kteří jsou navíc i mnohem víc cítit (a proto potřebují „větší nálož“). Takový špatný mix vůní (ze sprcháče a z parfému) může ve výsledku být katastrofa. Jen má domněnka. ;)

mosoj

Mně zase to dámské voní než pánské!

Miki254

jop,suhlas,je to subjektivni