dust8

Jak to, že Ozzy Osbourne nedostal koronavir, když kdysi dávno omylem „ochutnal“ netopýra?

Zdroj: https://www.ty­den.cz/rubriky/li­de/ozzy-osbourne-miri-do-iowy-kde-prekousl-netopyra_22900.html

Nejlepší odpověď
Edison

Protože to bylo „kdysi dávno“. A sníst netopejra neznamená automaticky dostat covida. Víš, kolik by to muselo napadnout lidí? Na druhou stranu nesníst netopejra evidentně neznamená nedostat covida.

Další odpovědi
marci1

Protože netopýr byl gumový! 🙂
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=4tYv7RWQfzc&fe­ature=emb_logo

Rokio

Po snědení jednoho netopýra člověk automaticky nedostane koronavirus.

Edison

Rokio, ani snědení miliardy netopejrů neznamená automaticky, že covida dostaneš. A platí to i obráceně. Kolik z těch třičtvrtě ilionů lidí myslíš, že mělo byť jedinýho netopejra? Ten závěr je úplně lichej. Dokonce není prokázáno, že to na člověka přešlo právě z netopejra… Což mimochodem neznamená, že by ho netopejři neměli. Podobně, jako jiný malý mrchy a podobně, jako jsem přesvědčenej, že tyhle nesmysly maj i jiná zviřátka.