bolak

Jak to, že Norové neumějí hrát hokej?

O takovou Českou republiku zima zavadí jednou za 20 let, a pořád patříme ke špičce v ledním hokeji (když zahrneme všechny země planety, včetně Somálska, Austrálie a Ugandy) a Norsko je ledová země a teda nic moc. Jednou když proti nám hráli na MS, tak tři z nich měli celých 60 minut brusle obráceně. Nebo aspon jsem měl ten pocit. Čím to je?

Nejlepší odpověď
Kepler

A kde se to mohli naučit, když jejich země je samé skalnaté pohoří bez rybníků? Oni jsou vůbec divní. Jsou ropná velmoc a přitom mají po Islandu nejdražší benzín v Evropě. Ani rozumět jim není.