bolak

Jaktože některým deaktivovaným uživatelům se u každé otázky i odpovědi místo jejich přezdívky objeví slůvko „anonym“…

…a jiní anonymizováni nejsou, a privilegium nicku jim i po udělení BANU a spravedlivém vyhoštění ze zdejší komunity zůstává?

Nejlepší odpověď
anonym

Na to jsem se ptal admina a jeho odpověď :

Dobrý den,

rozdíl je v tom, že Váš účet je blokovaný. Ti kteří figurují jako
anonym, jejich účet byl smazán.
Je to jen otázka našich vnitřních postupů.

Admin

Další odpovědi
Hakunamatata

Asi proto, že někteří si po ukončení činnosti zde požádali administrátora o smazání profilu (pro případ, že by jejich přezdívku prokoukly jeho děti) – což se chystám za pár měsíců taky udělat. Tím pádem se už zobrazí u příspěvku jen anonym. Pokud někdo dostane ban, tak jeho profil zůstane zachován, jen ho nemůže používat.

anonym

Bolaku, opět otázka, kterou máš pokládat adminovi a ne sem.
Původní nick zůstává v seznamu účastníků. Takže hodnocení je s nickem, který si tu uživatel zvolil.
Všechny jeho příspěvky jsou ale již pod nickem anonym.

bolak

ocko: já teď ale nemluvil o sobě :)

nicméně pleteš se, nick se anonymizuje i z hodnocení i z hvězdiček, ale někteří uživatelé (je jich pár, většinou zlatí) mají nick stále zobrazen, jak v otázkách a odpovědích, tak i u palců a hvězd..

Otázku pokládám jsem, protože by to někdo odsem mohl vědět. Přece nebudu otravovat admina s každou prkotinou, už tak mu ze dne ubírám minimálně 4 hodiny, které musí trávit kontrolou a následným odstraňováním mých otázek a odpovědí, a hanbím sa za to.

annas

Napadla mě stejná otázka. Připadá mně to tak, že když se někdo odhlásí sám, je anonym, když dostane BAN, tak nick zůstává.

bolak

takže GVKB se odhlásil sám? > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-mobil-pouzivate

bolak

a barbakan se taky neodhlásil sám nebo ano? > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/pro-barbakan

annas

To jsem netušila, že je ještě nějaký další rozdíl v deaktivaci . Ale už čtu odpověď ladiče.

led

Zjavne okrem základného kľúča sú aj podkľúče. Na druhej strane, myslím, že všetkým by mali ostať nicky, či už majú BAN alebo sa sami odhlásili. Veď všetci tu nechali niečo za sebou a keď ostali aj ich príspevky, mali by ostať aj mená ich autorov. Kvôli orientácii. Tak isto by sa mali sprístupniť profily – ich príspevky, nie ich dáta, pretože pominul dôvod ich uzamknutia.
Snáď si toto admin prečíta a zamyslí sa nad našimi príspevkami, aj keď otázka nie je celkom v súlade s „Ó Veľkým kódexom“, otázky smerované na admina patria do pošty adminovi.