huxa

Jaktože mohla TV NOVA dát do vysílání ústřižky videa od Petangames, když on jim to určitě nedovolil?

Zde jej vysílají jako kamaráda- http://www.you­tube.com/watch?v=k08ejP-djwg&feature=y­outu.be

Odpovědi
BANAN93

dali to na veřejné stránky – veřejno-právní TV ví co může a co nemůže… ale že to má z těch her ..... to přeháněj..... to se přece muselo stávat i dřív – ještě než byl první počítač, že kluk bez řidičáku se nechtěl nechat chytit a ujížděl..... měli ho sebrat až před barákem
Doplňuji:
ale tam je zase to ohrožení ostatních řidičů, takže i policie udělala vše v mezích zákona… akorát špatně vyhodnotila jeho reakci a zablokovala dálnici ..... souhra špatných událostí, škoda života, ale chybu udělal jen on

huxa

badisko-tvoje problémy s ožralýma děckama mě srdečně nezajímají, má otázka je čistě z právního hlediska a odpověď, že je to velká korporace s výbornýma právníkama, hhhh, ta je teda vážně cenná

badisko

ale pravdiva.....

Bedy

Badisko, ty seš fakt hlupák… nemám slov.