tomasstir325

Jaktože mi nefunguje zkratka Shift+háček+pís­meno?

Doplňuji:
stisknu shift+háček, pustím a zmáčknu písmeno. Ne najednou.

Nejlepší odpověď

Protože se to používá shift+háček a pak až písmeno… ne zároveň.

Další odpovědi
bolak

Je možný že sis omylem přepnul jazyk klávesnice. Nebo musíš upřesnit jak přesně ti to nefunguje.

Nenapíše to nic?
Napíše to háček bez písmena?
Napíše to písmeno bez háčku?
Napíše to +?
Napíše to úplně jinej znak?
Doplňuji:
Tak máš asi podělanej shift ne? Zkoušel jsi písmena s čárkama? A nebo normální VELKÝ bez háčků ti jdou?

Nemlátíš často do klávesnice jako to německý dítě? Vypadá to totiž že je zralá na výměnu.

PS: Prosil bych toho kreténa co mu smazal tu druhou otázku, aby to příště laskavě nedělal. Děkují.