Natálie21

Jaktože mi jde zvuk napřed, když mám puštěnou televizi?

  • nemám septobox a je to na všech TV kanálech, co dělat?

Odpovědi
mosoj

Přepni obraz na letní čas.
Doplňuji:
Nemám křišťálovou kouli, ale najdi si nastavení – menu zvuk a trochu ho prozkoumej.

arygnoc

a potom že svetlo je rýchlejšie ako zvuk.

hm.

zzzzz

Já nevím proč to dělá 🙂
Ale kdysi jsem bydlela ve městě a měli jsme kabelovku UPC a televize co jela na UPC byla asi o 2 vteřiny opožděná proti televizi, která jela na pokojovou anténu. Také mi to bylo záhadou .-)))

anonym

Zpoždění kabelovky vůči běžnému vysílání je logické – kabelovka přijme totéž vysílání, co běžná televize – ale chvíli trvá, než je ´nacpe´ do kabelu.

zzzzz

Já už to vím, manžel mi udělal přednášku 🙂 Ale bylo mi to záhadou:-))

zzzzz

Jo a to co máš ty u TV, tak mi někdy dělá DVD když si přes něj pouštím film z flešky. 🙂