Dr. Darko

Jak to, že lidi na Benzině zapomenou číslo stojanu, než dojdou k pokladně?

Nejlepší odpověď
marci1

Četla jsem někde, že máme v hlavě „informační přepětí“. Moc informací každý den, k tomu PINy, čísla telefonů, jména ap. 🙂

Další odpovědi
Mc Merkurion

  1. se nepodívaj …
  2. myslí na spoustu jinejch věcí …
  3. ta nemoc od skla …

Zdroj: … vlastní zkušenost, stává se mi to taky …

jáára

Stane se, prý je to docela častá situace. Ne, nedošlo mi, že platím 250 Kč za plnou nádrž náklaďáku. Jsme to zaplatili druhý den.

Justin1

To se mi ještě nestalo, číslo si opakuji od dokončení tankování až do příchodu k pokladně. Kdybych ho zapomněl, řešil bych to tak, že bych se šel podívat, u kterého čísla jsem nechal auto. Horší by bylo, kdybych tam přišel pěšky a tankoval do kanystru.

dubraro

Mají spoustu jiných věcí, které si musí pamatovat a tato má nízkou prioritu. Vlastně je to informace, která je přímo určena k rychlému zapomenutí.

EKSOT123

Nevím, jestli zrovna u benzinky, ale podobné věci se mi stávají. Ale to je ještě dobré. Kámoš zapomněl na benzínce celé auto a druý den celé dopoledne myslel, že mu je ukradli.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Dochy

jáára: Be mně zajímalo jak se tvářil ten druhej, když zjistil, že za trochu benzínu do škodovky má platit deset litrů.

jáára

To bylo asi 3k5. No netvářil se nijak zaplatil svoje a my jsme to doplatili potom. to není takový problém jak to na první pohled vypadá.

jáára

Ahoj Marci, máš recht. Já mám visuální paměť – to je pro zlost akorát… Pamatuju si naprostý zbytečnosti jako cizí hesla k mailu kterej jsem někdy před lety zakládal. +další podobný pí…ny.