Dr. Darko

Jak to, že lidé můžou cestovat na dovolenou do zahraničí?

Odpovědi
Drap

Neni to zakázáno, tak mohou cestovat. Musí mít předepsané testy a moou jet. Někteří to měli už zaplaceno. Je nutno počítat s tím, že během odjezdu a příjezdu mohou být komplikace, včetně karantén a podobně. V této době to moc rozumné neni.

Schluker

Co neni zakazano, je povoleno. Alespon by tak mel fungovat nas pravni rad. Vice viz Drap.

Pepa25

Nikoho tu není možné držet. Nicméně při návratu by v současné době měla následovat přísná karanténní opatření.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.