huxa

Jaktože herci nedokáží zahrát trému?

Nejlepší odpověď
Zibner

Tréma je jeden z nejtěžších pocitů. Proto. Stejně tak je pro něj těžké zahrát lidskou přirozenost. Proto když chtějí hrát trému, tak vedení divadla nahlásí hercům například, že se na představení přijede podívat prezident nebo že jestli ten výkon nebude na 110%, tak divadlo zavřou apod.

Další odpovědi
anonym

Herci se trému učí překonávat. Přesto při rozhovorech s nimi skoro každý z nich mluví o tom, jak se s trémou potýká a vyrovnává. Pokud umějí zvládat to, co je omezuje, tak asi právě proto se jim něco takového nedaří přesvědčivě zahrát. Hrají. Podávají výkony hodné obdivu v rámci svých rolí. Dobrý herec bude určitě schopný ztvárnit i postavu ztrémovaného člověka.