Altair-AC

Jak to, že si u většiny filmů nepamatuji děj a popřípadě ani vtipné scénky?

Jako pamatuji si tak ,o čem ten film byl ,ale časem zapomenu názvy těch herců v tom filmu a někdy zapomenu i název filmu .Vtipné scénky taky úplně v háji .Třeba v době ,kdy vyšel deadpool vyšel do kin ,si nepamatuji jméno hlavního hrdiny ,pamatuji si teda dej ,ale ne nějak detailněji a jen 2 vtipné scénky …sakra…ale přitom paměť mám docela dobrou …pamatuji si plno věcí ,ale ty filmy moc ne …

Nejlepší odpověď
led

Pokiaľ film pozeráte len očami a počúvate len ušami ako audiovizuálnu kulisu zvyčajne si nezapamätáte skoro nič z neho.
Ak však zapojíte do sledovania filmu aj myseľ, dokážete si z neho zapamätať dej, hlášky, audiovizuálne efekty, pocit, skoro všetko. čo vás na filme zaujme.

Další odpovědi
Kepler

Tak já si jména herců, postav a režisérů téměř nikdy nepamatuju. Pro mě je to buď dobrý film, nebo ne. V dobré komedii je srandovních scének hromada a není možné zapamatovat si je všechny. Na druhé straně si nějaké pamatuju od dětství do dneška, Laurelem a Hardym počínaje. S hudbou to mám podobné.

Lamalam

Nebude to tím, že některé filmy děj ani vtipné scénky neobsahují?