manon

Jakto, že některé sny se opakují, nebo jsou na pokračování?

Máte takové?
Doplňuji:
Je to spojené právě jen s dětstvím? Taky mám tu zkušenost…

Nejlepší odpověď
terry

Není to jen v dětství. Mě se to stává i teď, ale je pravdou, že dříve bývaly sny na pokračování častější 🙂.

Další odpovědi
led

Je to otázka práce podvedomia, v spánku sa premietajú prežité (čítané, videné, cítené) vnemy ktoré myseľ vníma počas života.

Funna

sníš proto, aby se mozek odpočinul od denních starostí a vyventiloval zážitky, které se ve dne nahromadily…každý má sny a každý den a je jich vždycky několik (i když každý sen trvá jen několik vteřin a klidně po částech), jenže ne každý si ráno uvědomí, že se jim něco zdálo…
takže pokud se ti něco zdá opakovaně, nebo na pokračování tak touha, nebo problém ještě nejsou v tvém podvědomí vyřešné…v dětství máš méně „zaplněný mozek“, takže si ráno lépe uvědomíš, že se něco zdálo…
a někde jsem slyšela, že se prý ani nemůžeš ve snu zabít, díky obranné reakci mozku…padáš, padáš, ale nedopadneš…s tím zkušennosti nemám…

DaveR

Ano takové občas mívám (míval jsem). Když jsem byl malý, měl jsem stále stejnou noční můru, a později jsem míval sny na pokračování, kde jsme byli s nejlepším kamarádem cestovatelé a hrdinové! Heč! :)