Avatar uživatele
manon

Jakto, že některé sny se opakují, nebo jsou na pokračování?

Máte takové?
Doplňuji:
Je to spojené právě jen s dětstvím? Taky mám tu zkušenost…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: manon

Zajímavá 0 před 4296 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
terry

Není to jen v dětství. Mě se to stává i teď, ale je pravdou, že dříve bývaly sny na pokračování častější 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Je to otázka práce podvedomia, v spánku sa premietajú prežité (čítané, videné, cítené) vnemy ktoré myseľ vníma počas života.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Funna

sníš proto, aby se mozek odpočinul od denních starostí a vyventiloval zážitky, které se ve dne nahromadily…každý má sny a každý den a je jich vždycky několik (i když každý sen trvá jen několik vteřin a klidně po částech), jenže ne každý si ráno uvědomí, že se jim něco zdálo…
takže pokud se ti něco zdá opakovaně, nebo na pokračování tak touha, nebo problém ještě nejsou v tvém podvědomí vyřešné…v dětství máš méně „zaplněný mozek“, takže si ráno lépe uvědomíš, že se něco zdálo…
a někde jsem slyšela, že se prý ani nemůžeš ve snu zabít, díky obranné reakci mozku…padáš, padáš, ale nedopadneš…s tím zkušennosti nemám…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DaveR

Ano takové občas mívám (míval jsem). Když jsem byl malý, měl jsem stále stejnou noční můru, a později jsem míval sny na pokračování, kde jsme byli s nejlepším kamarádem cestovatelé a hrdinové! Heč! :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek