homik

jakto že mi to u většiny her,aplikací na play.google.com píše „Tato aplikace není kompatibilní se zařízením“

mam dostačující verzi androida (verze 2.3.6)

Odpovědi
NotFound

Nejde jen o verzi Androidu, ale taky o minimální vybavení telefonu. Novější hry vyžadují 3D akceleraci, kterou mají jen vyšší řady telefonů .. na svém HTC wildfire si taky hodně her nezahraji.

anonym

Jen doplňuju k odpovědi od NotFound, jak už jsem psal někde v diskuzi, na webu Google Play jsou všechny aplikace, když budeš hledat přes Android, tak se ti zobrazí pouze kompatibilní aplikace.