Emkie

Jakto, že mi nejde stahovat z ulož.to?

Jakto, že mi nejde stahovat z Ulož.to? Opakovaně mi tam naskakuje, že již stahuju, přitom nic nestahuju. Zkusila jsem odstranit všechno stahování, ale pořád mi to nejde. Prosím poraďte. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Elk

Možná by pomohl restart počítače.

Další odpovědi
Bedy

Navrhuju restartovat počítač, a pokud to nepomůže, stáhněte nainstalujte si program CCleaner. Ke stažení z http://www.slu­nenice.cz/sw/ccle­aner

Při instalaci odmítněte Seznam lištičku a Google Chrome/Toolbar.

Mimcohodem – jaký používáte internetový prohlížeč (Internet Explorer, Firefox, Opera apod.)? Nebo stahujete přes nějaký stahovač (Freerapid Downlaoder, jDownloader apod.)?

Možná by nebylo úplně na škodu, kdybyste mi poslal výpis z programu Hijackthis, jestli nemáte v počítači něco nechtěného.
Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz nebo na jiné úložiště a odkaz mi pošlete vnitřní poštou nebo ho eventuelně vložte sem jako doplnění otázky.

Hlada

Je to reklama na placené stahování. Je potřeba zadat stahování znovu, pak to jde.