Mousinek

Jakto že lidí na zemi pořád přibývá a zvířat je pořád stejně?

Nebo se pletu? děkuji

Nejlepší odpověď
quentos

protože mezi nimi funguje potravní řetězec. Člověka nikdo nežere. Bohužel :{(>

Další odpovědi
bo.nie

Slečna Hanulka asi neviděla toto: http://image.tn­.nova.cz/medi­a/images///440xX/­Jun2010//643774­.jpg

Je to skutečně hlavně kvůli tomu, že lidé nemají žádného přirozeného nepřítele, naopak počty zvířat ještě snižují.
Doplňuji:
slečno Hanulko, celkem logicky, zvířata se rodí a umírají – jejich stav tedy zůstává stejný, ba naopak jejich počty klesají kvůli přemnožení člověka. Lidská populace se radikálně zvětšuje. Nechápu, co na tom nechápete.

poa.li

Řekl bych, že lidé žijí povětšinou jen na úkor svého okolí – nejsou již přirozeně fungujícím článkem v přírodním řetězci..

hanulka11

Nevím z jakého zdroje máte info,že zvířat je stejně .Tak jako lidé umírají a rodí se- tak i zvířata hynou a rodí se nová.