lerak14

Jakto že když otázka nemá žádnou odpověď je už 3× zajímavá?

Nejlepší odpověď
anonym

že nikdo nezná odpověď a přesto je otázka zajímavá se přece nijak nevylučuje …

Další odpovědi
GM

Asi proto, že nikdo odpověď nezná a nechá se poučit, až přijde někdo chytřejší.
Doplňuji:
Taky mě zajímá, jak je to s těmi letadly, myslím že vím, ale nechci, aby na mne zas někdo za špatnou odpověď křičel výkřičníkama.

hanulka11

Už podle zadání otázky poznám ,že bude určitě zajímat kromě mě ,více lidí ,proto palcuji a těším se na odpovědi.

rybíz

Často na otázku nevím odpověď, ale odpověď mě také zajímá, tak dám palec. Nebojte se nepřeháním to a úplně zbytečně za každý dotaz nebo odpověď nepalcuji, pouze když se s odpovědí ztotožňuji a nechci psát totéž.

BEAES

A nebo je to tím, že jsou tu nějaké skupiny, jak se tu zmínilo. A také je možné, že Vy nebodujete odpovědi na Vašich otázkách, tak Vám nikdo neoznačuje zajímavou otázku. Mně se třeba zajímavé zdají, ale pouze některé!

kropitko

Co to máte pořád s těmi skupinami?, Pořád to tu rozdělujete…Já když jsem sem přišla,tak tu žádné skupiny nebyly,ani mi nikdo nenabídl,že bych se měla do nějaké skupiny zařadit. Odpovídám kdy chci,na co chci. Otázky si označuji podle toho,zda se mi zdají být zajímavé,,,kdysi někdo napsal,,copak Kropítko,,tu zajímá všechno,,měl pravdu,tak nějak to asi je. Pokud někomu neoznačím otázku jako zajímavou,tak jen proto,že buď zajímavá vůbec není a je to jen bla,bla a nebo proto,že tu zrovna nejsem. Mám pomalé připojení a pokud bych měla vše označit,tak se od toho počítače nehnu. To samé s odpovědmi,když tu nejsem,tak málokdy pročítám vše zpátky(časové důvody). Ne proto,že bych chtěla někoho diskriminovat,pří­padně,že bych se domnívala,že patří do nějaké skupiny a nestojí mi za to,abych mu dala bod.

Odmítám se do nějaké skupiny řadit. Pokud si mě někam někdo z vás řadí,tak je to jen jeho problém a vypovídá to o jeho inteligenci..

kropitko

Leraku,tady nejde o ty odpovědi,které na ty otázky přijdou(snad),ale o tu otázku jako takovou. Pokud si myslím,že je zajímavá,tak jí označím,bez ohledu na to,kdo ji položil. Například já,označuji i otázky anonymů,pokud mi přijdou zajímavé.

kropitko

Jo a třeba jen proto,aby si jich všimli ostatní,hlavně ti,kteří znají odpověď…

1popelka1

GM, tak to napiště do diskuze, tam vám hlavu nikdo neutrhne. A pokud bude správná, tak ji můžete napsat dopředu… za mě můžu říct, že pokud ji napíšete dřív, já vám odpověď „neseberu“ a nenapíšu dopředu… (píšu to proto, že i tohle se kdysi stávalo:-() a mě pak bylo líto toho z diskuze…

vagra

Protože se mi zdá být zajímavá.

1popelka1

Myslíte ten let do USA, protože mi zajímavá přijde, ale bohužel na ni neznám přesnou odpověď, jen část. Proto zatím neodpovídám a lámu si hlavu, jak by to jen mohlo být…