TripleDouble

Jakto, že je cena nových věcí na aukru tak strašně nízká?

Jakto, že je cena nových věcí na aukru tak strašně nízká? Nemyslím žádně fake značkové zboží, ale zboží od ověřených uživatelů. Kolikrát je tam cena poloviční za nové zboží, než v jakémkoliv e-shopu.

Odpovědi
ponovotny

Především proto, že na aukru nekoupíš se zárukou. Ve skutečnosti je tam hromada naprosto přemrštěných cen, kdy se někdo něco snaží draze prodat a prodává to právě na aukru, kde si spousta lidí myslí, že jsou jen dobré ceny. Každopádně na aukru se prodává i spousta kradenin. Takže bys musel mluvit o nějakém konkrétním zboží.

klob1

protože to je cena vyvolávací jako na dražbě.