dgfdgf

Jak to, že existujou stránky jako je Uložto? Pokračování v doplnění otázky.

.

Pochopil bych, že někdo může poslat někomu tajně nelegální kopii, třeba filmu, ale jak to, že někdo nezatrhne tak veřejnou stránku jako je Uložto? Jak třeba herní studia vydělávaj, když si ty hry každej stahuje?

Nemějte mě za takovýho hlupáka. Já jsem strašně rád, že existujou takový stránky. Kdyby ne, nikdy bych některý hry/filmy nehrál/neviděl. Jenom mě zajímalo, jak ty herní studia vydělávaj.

Nejlepší odpověď
jurasekcz

No řekl bych že uložto je server hlavně pro zálohu vlastních dat uživatelů a to že tam jsou i filmy hry a tak je to velká reklama… podívejte se třebas na hellshare ten byl free, pak omezený a ted se nedá zdarma stahovat… To myslím čeká i uložto. škoda

Další odpovědi
Mc Merkurion

… díky takovým aktivním a uvědomnělým jako seš ty, jich taky hodně končí … a je zajímavý, že u filmů ti to nevadí:

anonym

Ulozto je typická služba která vydělává na tom že nelegálně šíří cizí autorská díla. To je prostý fakt. Leckdo by to mohl považovat za obyčejnou krádež, natočíte film, uložto vám ho sebere a bude inkasovat peníze za to, že si ho od nich lidé stahují neomezenou rychlostí, přitom ty z toho neuvidíš ani korunu. V právní zemi by taková služba měla mít velké problémy, ale u nás … to občas bývá trošku jinak a například střety zájmů vlastníků serveru a politků často zajistí, že stíhání ani šetření se nekoná …

Hlada

Dobu, kdy bylo všechno zakázáno a lidé se udávali, jsme tu v historii už několikrát měli a jak je vidět, některým zase schází. Ochotně se účastní práskačské loterie a neraději by zakázali i ulozto, což je v podstatě odpad nekvalitních filmových kopií, zavirovaných souborů a sotva poslouchatelných mp3. Kdo si své dílo neumí zabezpečit, nevydělá.

mosoj

Není nad kontrolu lidem. Tyto stránky jsou toho příkladem a funguje to.
Zloděj je ten, kdo neplatí daně atp. Školství, zdravotnictví atd., ale zadarmo chcete, že ?

Czechball

Je to kvůli tomu, že uloz.to je provozováno na doméně .to – což je toskánská jestli se nepletu. Každopádně v zemi hostingu a domény uloz.to neplatí stejné zákony o autorském právu jako u nás – tím pádem je uloz.to „legální“.