fcoop

Jakpak tohle asi skončí?

Vše jednou začne, a má to z logiky věci i svůj konec.
V minulosti se obdobné problémy řešily i válkami.Prostě – takové spláchnutí hajzlu.
A byl čistý stůl.Tedy – záchod.Téměř.

Co dnes? Světový konflikt? To by byla Konečná Stanice.

Tohle je dost chmurný pohled.

http://www.us­debtclock.org/

Nejlepší odpověď
casey

spatne

Další odpovědi
arygnoc

definivně.
aspoň pro člověka.

jendahun

Přesně tam to spěje,jestli se nestane zázrak.Bohatí a mocní tohoto světa,nebudou chtít přijít o nadstandard,moc a luxus,budou chtít přerozdělovat a naženou nespokojené masy do války.Z toho ekonomického a morálního marastu ani jiné východisko bohužel asi není.Odserou to ti obyčejní.

Berušinka

Bože, co to je?! =O =D

anonym

Berušinko, pravděpodobně se nepohybuješ na kapitálových trzích, nejspíš jde o neustále se rozšiřující seznam velkých korporací končících v konkurzu. (Proto ten symbol Debt).

Berušinka

Já si myslela, že to bude něco takového, ale radši jsem se zeptala =) Moc děkuju. Tohle mě opravdu moc nebere – jako téma, které bych sledovala.

anonym

Nemáš zač.
Na chození na burzy máš zatím času dost až budeš v balíku a za vodou.
Ale v té době to už stejně za tebe budou dělat makléři a tvůj advokát občas skoukne tvé portfolio, aby zjistil, jestli už nastala vhodná doba, kdy si má zvýšit své palmáre na tvůj úkor.

Berušinka

No, myslím, že v balíku nikdy nebudu, ale i tak díky za info =).