Mili @

Jakpak se vám, chlapům, líbí tahle pohádka???

Nejkratší pohádka na světě
~~~~~~~~~~~~~­~~~~~~~~~~

Bylo, nebylo: jednou se zeptalo děvče chlapce:
„Chceš si mě vzít za ženu?“
Chlapec odpověděl: „Ne.“

A děvče žilo šťastně na věky věků a chodilo si nakupovat hadry a kosmetiku,
a do divadla, tancovat,
cestovalo, mělo kopu přátel,
pilo Martini a vždy mělo čistý dům a nikdy nemuselo vařit.

  • * *

KONEC

Doplňuji:
No to možná jo, ale některé ženské by to po letech manželství uvítaly, mít tuhle možnost…

Nejlepší odpověď
dudu

Posléze se z ní stala stará zakyslá rachejtle, které se bály nejen děti ze širokého okolí, ale i všichni bývalí přátelé a sousedé. Byla nalezena týden po smrti ve špíně mezi svými dvaceti kočkami a pochována na státní útraty v jámě bez náhrobku.

Další odpovědi
Miroslavst

Líbí, proč by ne :D
A chlapec si také spokojeně žil, chodil kam se mu zachtělo, nikdo ho nekomandoval a kupoval si značkový oblečení,
a cestoval a protože byl pohledný, letělo na něj spoustu žen, měl kopu přátel a pil co hrdlo ráčilo a měl útulný byt a nemusel vařit protože chodil na večeře s děvčaty co na něj letěla.
Konec.

quentos

Trapná…

anonym

je vidět že je to skutečně jen pohádka,jinak bysme hezky do pár let všichni vymřeli,bud na pohlavní nemoci,nebo na nedostatek dětí

anonym

Ten chlapec asi zatraceně dobře věděl,proč ji odmítl.
To „děvče“ měřilo 195 cm a vážilo rovných 190 kg.
Atd !!!
To jste ovšem,jak jinak, nesdělila.

Mili @

No dudu, asi by to takhle dopadlo, ale ten život před tím, ten by stál za to!!!