zjentek

jakpak se tohleto řeší?

jedna zdejší subreta po mě chtěla, abych ji poslal důležitý informace zdejší privátní poštou a zároveň má celej profil privátní ..tak jak to mám sakra asi udělat? ;q

Nejlepší odpověď
iceT

musíš ji požádat o přidání do kontaktů,podobně jako na FB a ona to musí potvrdit.Včera nebo kdy se na tohleto taky kdosi ptal.

Další odpovědi
Lamalam

Já bych na to nereagovala.

Agneta

►je to jen hloupá káča, která neumí potvrdit kontakty:DDD

gagaga

agnetko, ja jsem taky tedy hloupa kaca ! :)
ale kontakty potvrdit umim, ale nechci :)
ja nechci nic po nikom , a to same ocekavam od tech druhejch :)
kdyz se chci na neco zeptat, tak napisu rovnou do diskuze, nebo pres postacku an. :p

Agneta

…ale před Zjentkem teď smekám můj brazilský širák…►před jeho vzdělaností:D
►subreta ♥Agneta♥ :DDD

Agneta

zjentku, utekla ti žena, a ty teď nosíš prádlo, co po ní zůstalo, nebo jak se to zase stalo s tím tvým avatarem? vyšli zkoumavou ruku, a určitě ho pod břichem najdeš:DDDDDD►(­neboj „daleko neutek“)

gagaga

tak ji to napiste sem , at z toho mame neco i my ostatni :p
neeee, ze bych byla zvedava ..:)

  • iv-