hapiky

Jakpak by se daly nazvat ty největší květy či plody stromu lásky?

nikoliv dali, ale daly – ty květy

Vánoce, vánoce přicházejí…
Příliš drsné odpovědi ale neberu…chacha

Nejlepší odpověď
Kepler

Krásné květy a plody mají jediný účel: uchovat svůj druh. A jestli ne, tak mi to nějak vyvrať 🙂

Další odpovědi
annas

Každý může za strom lásky považovat něco jiného. Podle symboliky je to lípa, která ochraňuje, je pod ní příjemně, vydrží dlouho stejně jako by měla přetrvávat láska mezi lidmi.

Proto je naším národním stromem, ale že by ochraňovala lásku lidí – asi moc ne.? Ale je rodu ženského, takže předává ženskou energii jedincům, kteří se usadí v jejím stínu.

--
Plodem lásky se nazývá ovoce líčí: plody jsem několikrát koupila, mají tvar „srdce“, pod drsnou slupkou se skrývá chuť podobná hroznům či jahodám. Stejně tak láska se skrývá uvnitř, i když se prý nedá utajit ani navenek, byť se někdo přetvařuje.

I pod drsným zjevem se dobro či láska mohou skrývat.

Poslechněte si lyrickou píseň Vánoční, kterou zpívá Natálie Grossová , která je pý vánočním hitem.

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=8P0Lw5wLSJ4

ivzez

… zpívejme, přátelé …

ivzez

Na Hapikovu otázku v diskuzi jsem reagovala
v odpovědi pokračováním písně, jejíž úvod napsal Hapiky:
»… zpívejme, přátelé …«

Moc by mne zajímalo, co tato odpověď porušovala.

hapiky

Kepler: Trochu poezie by nebylo?

ivzez

Trocha poezie by se našla, ale při pohledu na shodu
přísudku s podmětem ve Vaší otázce mne přešla chuť.

hapiky

ivzez: Jen se bojím, aby jste to neměla podobné v sexu!

ivzez

Skoro…