hanulka11

Jakpak asi V.Klaus nese, že ho vlastně už pohřbívají????

Jestlipak dostane komentátor nějakou pokutu nebo to projde jen tak bez ztráty květinky,co myslíte?????

http://www.stre­am.cz/video/644885-prima-pohrbila-vaclava-klause

Nejlepší odpověď
MacChill

myslím že se nad tím maximálně pousmál.

Další odpovědi
Drap

Václv je imuní co se týče podobných věcí. Ten přežije všechno

led

Takýto brept sa občas prihodí. Človek sa aj môže pripraviť, sústrediť a potom vypotiť takýto brept.
Asi ako v Hamletovi začiatkom 70-tych rokov na javisku zaznelo na záver miesto: A štyria stotníci nech ho odnesú…
„A štyria čašníci nech ho odnesú“.
Ešteže všetko zachránila milosrdná opona.

PS.
Asi pri tej reportáži myslel na výnosy z Klausovej kupónovej privatizácie.

lexx

Kdo uteče hrobníkovi z lopaty bude žít 120 let.

lukas.zmizik

nebyla to spis reportaz z pohrbu klausova funkcniho obdobi?