orestez

Jakou zvolit přezdívku pro Václava Vašulína?

Někdo navrhoval, abychom mu říkali třeba Franto. Ale on to takový Franta zase není.

Odpovědi
quentos

Přezdívky by měly být úderné. Co třeba Vapyj?

Jiří Bohumil

To šulí… se jaksi nejvíc nabízí. Co takhle „Šulda“, to by jej snad ani nemuselo nijak urážet.
Mýmu mladšímu bráchovi jsem takhle v mládí říkali a to se jmenoval Karel. Odvozeno od toho, že byl nejmenší, tak Šulinek – Šulda.
No ale když vyrost a dnes je mu už 66, tak to už nepoužíváme, už to jaksi „nesedí“. Už je to pouze „Khódl“.:-)

marci1

Třeba „Valín“. 🙂

zjentek

Vášulin.

michalds

VéVéčko

ivzez

Přezdívky by se neměly odvozovat od jmen,
ale od vlastností, zájmů apod.

Zkuste o něm napsat něco bližšího,
třeba nás něco vhodného napadne…

nyjono

Mūžete mu říkat Vavo, s Vavou atd. 1. pád Vava.
Preferuji krátké tvary.

orestez

Tak to je opravdu úder, Vapyj!