Ing.internet

Jakou zvolit přezdívku na google mailu?

Chci si založit email účet na Google, ale aby to nejlépe vystihovalo moje jméno. Příklad: jan.novak@google.com.
Chci, aby se to dobře pamatovalo a nebyly tam zbytečné znaky navíc. Děkuji 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

jan.novak @ google.com
🙂 -iv-

Další odpovědi
hanulka11

to si asi děláš legraci my ti jako máme vybírat přezdívku?????
to snad je každého osobní věc
Doplňuji:
ing@google.com

quentos

co třeba Ing.internet@google.com :{))>

RomanP

dle tvého Nicku zde, bych spíš věřil že internetu rozumíš na jedničku. Jinak dobře zapamatovatelný nick je jouda@google.com

fcoop

quentos byl rychlejší.

Alesh

Osobně doporučuji jednu z těchto dvou variant (pokud bude alespoň jedna z nich volná, ale pokud se jmenuješ Hyacint Habásko, pak to bude myslím bez problému;-)

jan.novak@gmail.com
j.novak@gmail.com

Jiné varianty mi moc nevoní a nebo jsou dokonce problematické.

novak.jan@gmail.com (vcelku v pohodě)
novak.j@gmail.com (taky vcelku v pohodě)

Někdo používá varianty stejné jako ty výše ale bez teček. Divil by ses, kolik lidí pak má tendenci, když mu diktuješ adresu, do ní ty tečky rvát … ty řekneš jannovak, on si napíše jan.novak.

Někdo má v mailu podtržítko _, některé servery ho sice podporují, nevím jak gmail, ale oficiálně je tento znak zakázaný, čili mnohdy problematický. Třeba chceš někde ve formuláři zadat tento mail a při jeho zpracování tě to upozorní na neplatnou adresu.

Jiné kombinace … přidávání číslic, písmen, zdrobněliny apod., tomu je dobré se vyhnout, pokud to jde.

Drap

jano, javak, vaja,anno,kaja,ka­no,jak,jakov, spousta dalších nebo něco uplně jiného.