majki636

Jakou zvolit předehru, aby se chlap pořádně vzrušil ?

Nejlepší odpověď
Nassin

Nabídnout mu kus uzeného, vychlazené pivo a cigárko. To ho vzruší na 100 %.

Další odpovědi
zjentek

Podle nálady. Někdy je chuť na miminko, jindy zase na pořádnou samici… máš vůbec doma dudlíky, kostýmy všech profesí a vůbec tadyto všechno? A taky se utvrď, jestli si vůbec chce hrát! Bo jestli zrovna tráví, kouká na sport anebo se věnuje svýmu koníčku, tak bych mu do toho ostatní zvířenu jako bobry a kozy moc ani netahala, být tebou, aby jeho reakce pak naopak příliš nevzrušila tebe!

Drap

U každého jedince jinou. Neexistuje univerzální návod.

Kelt

Někdy stačí pár slov a jsi vzrušený tak, že bys ji nejraději zabil.

ten který je

Taková otázka měla být zde položena až po 22:00.Nyní je 17:51 a otázka ohrožuje dobré mravy.:-)))

Mc Merkurion

… Nassin má sice pravdu, ale aby se pořádně vzrušil, je potřeba kačenka s bramborovým knedlíkem a zelím, to je potom v sedmém nebi …

Pepa25

Předehru je potřeba řešit u žen. U většiny chlapů bohatě stačí naznačit, že k tomu dojde …

paul1

Hezké porno.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Nassin, McMercurion>>>pro­sím neplést gastronomické porno s intimitou!

Mc Merkurion

@zjentek: a to si jako myslíš, že se při tom nechám očumovat ??? NE, pěkně intimčo v ústraní !!!

Nassin

zjentek
… a víš jak vzrušíš ženskou: Když ji ukážeš klíče od BMW a zlatou kreditní kartu!