Jakou znáte nejkratší pohádku?

Znám jednu opravdu kraťoulililinkou.
Když budete hodné,milé děti a nebudete moc zlobit,povím vám ji.Někdy.

Nejlepší odpověď
verka

Budeme se mít líp.

Další odpovědi
bigbít

asi ani ne dvou minutovou…

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=pcLd8Pj­34W0

anonym

za horami,za dolinami,žilkrá­liček a ten to měl všude hooodně daleko,dobrou noc

mosoj

Ještě než mně naskočily vaše odpovědi proletělo mně hlavou , budeme se mít lépe. Verka má ale to samé.

Tak jinou pohádku" Doženeme a předběhnem Rakousko v životní úrovni .......

rybíz

Doplním mosoje. Někdy v roce 92–93 nám politici říkali, že doženeme Rakousko během sedmi let. A už tehdy jsem říkal, že než ho doženeme, tak nám uteče o dalších 5 let. Jak se ukazuje, tak jsme ho nedohnali dodnes.

Tata

Když se rodiče potřebovali rychle uvolnit od večerního povídání používala se tato pohádka. Ovčák hnal večer ovečky do salaše ale musely přejít přes potok po uzounkém můstku. Proto museli jít jedna za druhou. Protože těch oveček bylo tisíc a tak to trvalo dlouho. Tak hezky pomož počítat ovčákovy ovečky a až všechny přejdou tak ti tu pohádku dopovím. V teplá postýlce při zhasnutém světle žádné dítě nedokázalo dopočítat konce a usnulo. V souvislosti s touto pohádkou i dnes dospělí říkají počítal jsem ovečky a ne a ne usnout.

anonym

Ohledně dohánění Rakouska – znám to s Japonci – Japonce prý nedoženeme,ani kdyby nám utíkali naproti.