Avatar uživatele
anonym

Jakou znáte nejkratší pohádku?

Znám jednu opravdu kraťoulililinkou.
Když budete hodné,milé děti a nebudete moc zlobit,povím vám ji.Někdy.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, flodur, anonym, bigbít před 4907 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
verka

Budeme se mít líp.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bigbít

asi ani ne dvou minutovou…

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=pcLd8Pj­34W0

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

za horami,za dolinami,žilkrá­liček a ten to měl všude hooodně daleko,dobrou noc

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Ještě než mně naskočily vaše odpovědi proletělo mně hlavou , budeme se mít lépe. Verka má ale to samé.

Tak jinou pohádku" Doženeme a předběhnem Rakousko v životní úrovni .......

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rybíz

Doplním mosoje. Někdy v roce 92–93 nám politici říkali, že doženeme Rakousko během sedmi let. A už tehdy jsem říkal, že než ho doženeme, tak nám uteče o dalších 5 let. Jak se ukazuje, tak jsme ho nedohnali dodnes.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tata

Když se rodiče potřebovali rychle uvolnit od večerního povídání používala se tato pohádka. Ovčák hnal večer ovečky do salaše ale musely přejít přes potok po uzounkém můstku. Proto museli jít jedna za druhou. Protože těch oveček bylo tisíc a tak to trvalo dlouho. Tak hezky pomož počítat ovčákovy ovečky a až všechny přejdou tak ti tu pohádku dopovím. V teplá postýlce při zhasnutém světle žádné dítě nedokázalo dopočítat konce a usnulo. V souvislosti s touto pohádkou i dnes dospělí říkají počítal jsem ovečky a ne a ne usnout.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Ohledně dohánění Rakouska – znám to s Japonci – Japonce prý nedoženeme,ani kdyby nám utíkali naproti.

před 4906 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek