láďa1

Jakou značku pračky máte doma?

Doplňuji:
Budeme kupovat novou a hledám tu s kterou jste VY spokojeni.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
iceT

Whirlpool

sice už asi 10 let stará a le pere dobře

Další odpovědi
brillant

Whirlpool

ahold

Whirlpool

Doplňuji:
Maximální spokojenost. Mám jí přes 10 let a budu-li potřebovat novou, volím zase tuto značku.

Louise

Whirlpool

kamila44444

Fagor

Doplňuji:
Měli jsme značku Fagor a sloužila něco kolem 20 let :) Teď máme novou a také Fagor!

zzzzz

Jiná

LG s motorem DD, mám jen 44cm hlubokou, plnění z boku, není moc stabilní, skáče. Mamka má tu samou, ale 60cm a ta se ani nehne. Dnes už bych koupila jen s vrchním plněním.

redy

Jiná

Snaige
babča ji má asi pět let a jede, no vybrat si musíš sám :)

fg

Jiná

Doplňuji:
Elektrolux a slouží už 10 let bez jediné poruchy.

Rocker

Jiná

Doplňuji:
Jsem šatně kliknul,máme Indesit,plněnou­ vrchem

sevos

Jiná

01Ricco

Fagor

anonym

Jiná

Nejdříve jsem měla romovky, potom dlouhá léta Indesitku a teď mám Brandta.
Děláš průzkum, nebo chceš vědět, která je dobrá? Spokojená jsem byla se všemi a s tou poslední obzvlášť.

Emefej

Jiná

Siemens, předtím mnoho let Romo a ještě předtím nějakou neautomatku, asi to byla Eta.

Květuška

Beko

Doplňuji:
Máme pračku BEKO, protože byla levná, záruka 4roky, ale nic moc. Už bych si ji nekoupila

tyna.ryglova

Já mám pračku a sušičku značky Lord https://mctre­e.cz/detail-znacky/znacka-lord . Vsadili jsme na německou značku, která je podle mě nejlepší. Spotřebiče jsou kvalitní a za příznivou cenu, takže pro nás dobrá volba. Nechtěli jsme dávat za spotřebiče několik desítek tisíc.