VanEgg

Jakou značku notebooku / počítače máte

Nejlepší odpověď
brillant

Acer

Další odpovědi
Blecha

Jiné /napsat do odpovědi/

Doplňuji:
Lenovo, Fujitsu Siemens a Acer

Lucijej

Toshiba

Toshiba Satellite

briketka10

Toshiba

Doplňuji:
Toshiba Satellite

anonym

Jiné /napsat do odpovědi/

Doplňuji:
Mám sice pouze mobilní telefon SE J105i z ekologické řady Naite, ale na internet se v pohodě připojím, tak mi stačí.

Michal Kole

Jiné /napsat do odpovědi/

Doplňuji:
vybral jsem si komponenty a zaškrtl Sestavit v CZC

Alesh

Jiné /napsat do odpovědi/

Samsung

honza19hk

Jiné /napsat do odpovědi/

Doplňuji:
Já si ho stavěl sám,podle mých potřeb.Jinak bedna je barbone.

Worky

HP

Orange

Jiné /napsat do odpovědi/

Doplňuji:
Lenovo. Konkrétně ThinkPad Edge. A další NTB bude opět stejná řada.

radce

Jiné /napsat do odpovědi/

FSC (Fujitsu Siemens) Amilo. Kuriozitkou je německy popsaná klávesnice, nainstalovaná je samozřejmě česká, občas se docela bavím, když ho chce někdo půjčit – nastává hledání správných písmenek… 😁
http://ulozto­.cz/xDyRCYz/kb-jpg

tanyny

Acer

fg

Asus

Notebook od Asusu,ale můj hlavní pc byl sestavován na zakazku,což mně připadá lepší než kupovat hotový.

briketka10

to vůbec neva, ale Satellite je výbornej a Toshiba je
moje oblíbená značka odjakživa, ještě teď mám funkční
radiomagneťák z tuzexu žádná šunka z umělý hmoty, jako
se prodávali dřív, nebo i teď ☺

Lucijej

Já když jsem si ho pořizovala, tak mi ho všichni rozmlouvali, teď ho mám nějaký čtyři roky a jsem s ním nadmíru spokojená. Akorát mě deptá ten lesklej povrch, jak je na něm vidět každý otisk…

briketka10

taky příští rok v květnu to budou 4 roky co ho mám
a chtěla jsem jen s dobrými reproduktory a různejma věcma co jiný neměly a tenhle je má, ještě měli Sony – Vaio, ale byl dražší o dva tácy a to bych neměla na garáž..
tenhle vyšel na 17 i s brašnou :D

briketka10

a jaký máš typ ? já – A300–17/C2D T6400/15.4"WXGA TB/ 3GB/
modrou metalízu a v ní malinkatý tečky ☺

Lucijej

Tak v tom případě to budou vzdálená dvojčata :D

  • černá metalíza T 110 – 11J

Lucijej

Briketko, máme dvojčata :D