Jakou značku jogurtu si kupujete nejvíc?

Nejlepší odpověď
anonym

Krajanku.Všechny příchutě.Ta mi chutná nejvíc.

Další odpovědi
kenyrts

Selský bílý jogurt 500g a do něho si dle chuti dávám různé mražené ovoce.

Terryle

Floriány od Olmy – oříškovej, straciatella a „kuličkovej“ nemají chybu!

Konvalinka

Já nesnáším jogurty. Když už musím něco takového jíst, je to většinou mléčná rýže.

Ella

krajanka jahodová a florian – jahodový a meruňkový, mňam :)

Deli

Selské nebo Joplé či Activie.

GM

Žádnou. Nesnáším jogurty.

misa-radilka

To je různé. Nechutnají mi příliš tučné a příliš smetanové… Tak nejvíce asi Activii, Floriánka, Yoplait. Občas taky Tvaroháček a mléčné rýže.

lexx

kritérium jednoduché: cena, akční slevy, až potom značka

aramah

Pouze a jenom straciatella mňam