dust8

Jakou značku atd. vína do 300 Kč doporučíte?

Nejlepší odpověď
Alesh

Značku? Jak značku? Jako konkrétního vinaře? Nebo odrůdu? Nenapíšeš ani, jestli bílé nebo červené… Jestli sladší nebo sušší. Pro koho to máš atd. To se pak těžko dá něco poradit.
Já ti doporučím jednu věc, trošku si ujasnit, co tak zhruba chceš. Pak zajdi to vinotéky (teda asi on-line, nevím, jestli mají „výdejní okénka“), tak se poraď, sdělí, co je tvoje představa a oni ti něco vyberou. Za tři kila to bude již určitě dobře pitné. 🙂

Další odpovědi
Mr. Marek

Nejlépe se zeptat ve sklípku.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.