Avatar uživatele
jirka F

Jakou zmrzlinu máte radši kopečkovou nebo točenou a jakou příchuť ?

Já teda mám nejradši točenou vanilkovou s tou čokoládádovou polevou navrch mňam už se mě zbíhají sliny a jakou máte rádi vy točenou,kopečkovou a s jakou příchutí

bonus: můžete přidat i s jakou polevou jestli čokoláda atd.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? suaeda, NelieM před 3251 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Točenou, kopečková je často stará:-(
U nás v šopinu stojí jeden kopeček 25kč, no řekněte kdo to za ty prachy koupí? málokdo, a proto je stará:-((

Točená stojí 15 a je 2× větší a je přímo z čerstvého mléka.

Nějraději mám jahodovou a smetanovou.
Doplňuji:
V Chorvatsku si dávám snad všechny:-) mňam, tam mají zmrzku úžasnou, sice je kopečková, ale kopeček je obrovský:-) Tam sním i 3 denně:-)

Upravil/a: zzzlatokopka

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
da ny

Kopečkovou („Italskou“) : citronovou, vanilkovou, malagu, punč, borůvkovou, rybízovou – s kousky ovoce..
Kopeček se nabere, s přebytkem (opakovaně neotírá a nehoubí se ďolík, aby jí bylo co nejméně ;D), naloží se rovnou do poháru nebo na kornoutek. Obejdu se bez polevy. Mám raději sorbet.
Stačí mi tak 5× – 10× v roce ;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
talka

Točenou pistaciovou s čoko polevou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luxx

většinou točenou vanilkovou, v té je nejmíň chemie (snad…)
mj. – nedávno jsem zkusila kopečkový mangový sorbet (psali tam něco o 80 % ovocné složky) a nemělo to chybu :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Točenou a pak lahvový pivo a to je pak mazec.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Raději mám kopečkovou. Jinak zmrzliny si dávám málokdy. Nedávno jsem si ji dal na farmě, kde mají minimlékárnu a ta stojí za to. Byla to sice jen obyčejná vanilková, ale připravená z dobrého kvalitního mléka rovnou z kravína. Zmrzlina byla tučná, méně oslazená a kopeček za 15 Kč zasytil tak, že už člověk nemá hlad. Není to ta typická sladká obarvená voda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NelieM

Mě nejvíc chutná točená. :) Ikdyž na dovolené je kopečková bezkonkurenční, to jsou aspoň kopce. Točenou mám ráda vanilkovou a nedávno jsem měla s příchutí „Pařížský krém“, ta neměla chybu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nevíteto?

Mám nejradši jahodovou a točenou (mám pocit, že je tam toho víc) 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jirka F

u nás stojí jeden kopeček 9 kč a točená zmzlina 15 kč

před 3251 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

U nás nevím,ale pivo seženeš do 10kč

před 3251 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek