jirka F

Jakou zmrzlinu máte radši kopečkovou nebo točenou a jakou příchuť ?

Já teda mám nejradši točenou vanilkovou s tou čokoládádovou polevou navrch mňam už se mě zbíhají sliny a jakou máte rádi vy točenou,kopečkovou a s jakou příchutí

bonus: můžete přidat i s jakou polevou jestli čokoláda atd.

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Točenou, kopečková je často stará:-(
U nás v šopinu stojí jeden kopeček 25kč, no řekněte kdo to za ty prachy koupí? málokdo, a proto je stará:-((

Točená stojí 15 a je 2× větší a je přímo z čerstvého mléka.

Nějraději mám jahodovou a smetanovou.
Doplňuji:
V Chorvatsku si dávám snad všechny:-) mňam, tam mají zmrzku úžasnou, sice je kopečková, ale kopeček je obrovský:-) Tam sním i 3 denně:-)

Další odpovědi
da ny

Kopečkovou („Italskou“) : citronovou, vanilkovou, malagu, punč, borůvkovou, rybízovou – s kousky ovoce..
Kopeček se nabere, s přebytkem (opakovaně neotírá a nehoubí se ďolík, aby jí bylo co nejméně ;D), naloží se rovnou do poháru nebo na kornoutek. Obejdu se bez polevy. Mám raději sorbet.
Stačí mi tak 5× – 10× v roce ;)

talka

Točenou pistaciovou s čoko polevou.

Luxx

většinou točenou vanilkovou, v té je nejmíň chemie (snad…)
mj. – nedávno jsem zkusila kopečkový mangový sorbet (psali tam něco o 80 % ovocné složky) a nemělo to chybu :)

anonym

Točenou a pak lahvový pivo a to je pak mazec.

suaeda

Raději mám kopečkovou. Jinak zmrzliny si dávám málokdy. Nedávno jsem si ji dal na farmě, kde mají minimlékárnu a ta stojí za to. Byla to sice jen obyčejná vanilková, ale připravená z dobrého kvalitního mléka rovnou z kravína. Zmrzlina byla tučná, méně oslazená a kopeček za 15 Kč zasytil tak, že už člověk nemá hlad. Není to ta typická sladká obarvená voda.

NelieM

Mě nejvíc chutná točená. :) Ikdyž na dovolené je kopečková bezkonkurenční, to jsou aspoň kopce. Točenou mám ráda vanilkovou a nedávno jsem měla s příchutí „Pařížský krém“, ta neměla chybu.

Nevíteto?

Mám nejradši jahodovou a točenou (mám pocit, že je tam toho víc) 🙂

jirka F

u nás stojí jeden kopeček 9 kč a točená zmzlina 15 kč

anonym

U nás nevím,ale pivo seženeš do 10kč