KratochKarel

Jakou zkušenost máte se sušičkou prádla? Je dobré ji mít? Dá se do ní dát veškeré prádlo?

Odpovědi
Ametyst

Samé superlativy, kromě spotřeby elektřiny. I vlněné svetry jsou ze sušičky krásně nadýchané.

elkon

Je to super, zvláště v zimě, když nelze sušit na zahradě. A je také dobré, že dnes řadu textilií není pak nutné žehlit.

Justin1

Pokud vím, některé kusy prádla mají na cedulce symbol, který říká „nesušit v sušičce“. Sušička urychlí sušení prádla, které tento symbol nemá, hlavně v období, kdy je zima a vlhko, ale zabírá místo navíc a spotřebovává energii navíc. U sušičky by nás mělo zajímat, jestli se dá pro úsporu místa postavit na pračku (pokud o to máme zájem) a jak nakládá s vodou odebranou z prádla, abychom věděli, jestli ta voda jde do vzduchu a zvlhčuje nám byt, což může být nežádoucí kvůli plísním, nebo jestli se ta voda hromadí v nádržce, odkud se musí vylévat.

PetaKo

Je to nejlepší pomocník, co v domácnosti máme ! Na druhém místě bych řekla, že je myčka. Nicméně všechno oblečení není určeno do sušičky, ale to zjistíš na štítku u oblečení ;)

majki636

Minulý týden jsem si konečně pořídila sušičku, padla mi do oka orava, tak snad budu spokojená. Jinak co jsem tak zjišťovala, tak všechno prádlo do sušičky nepatří, tak na to bacha.

IvkaH

Nevím jestli se ti podařilo už nějakou pořídit, ale jestli ne, tak se koukni na oravu. Mají velmi spolehlivé a kvalitní elektro. Mám jejich sušičku a jsem velmi spokojená www.orava.eu/cz/cs/su­sicka-pradla-8-kg-dry-800

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.