Cermak

Jakou máte zkušenost s obchodem Different?

Jakou zkušenost máte s obchodem Different? Dívala jsem se, že mají hodně známých značek, akorát jsem u nich ještě nikdy nenakupovala, tak mám strach, aby všechno proběhlo v pořádku, když zaplatím dopředu.

Nejlepší odpověď
Alesh

95 zákazníků doporučuje podle dotazníku spokojenosti za posledních 90 dní.
Modrý certifikát Ověřeno zákazníky
4,8 celková spokojenost s obchodem
3,4 průměrná doba dodání ve dnech
100 % zákazníků zboží dorazilo do 10 dní

Zdroj: https://obcho­dy.heureka.cz/dif­ferent-cz/recenze/

Další odpovědi
PetaKo

Na differentu jsem nakupovala zatím jen dvakrát a v obou případech bylo všechno v pořádku. Mají pěkné značkové zboží, takže jsem u nich nenakupovala naposledy

majki636

Nějaké věci od nich mám a nikdy s žádnou objednávkou nebyl problém. Dokonce jsem jednou měnila velikost a taky bez problémů