Ametyst

Jakou zkušenost máte s nikotinovými náplastmi? Kromě odsuzující a nadřazené pózy.

Ne nutně osobní. Třeba i v rodině nebo v práci.

Odpovědi
Bures_StB

Cigarety jsou artefaktem 20. století, dnes kouří už jen lůza. Nikotinové náplasti jsem nikdy nevyužil.

df

Žádnou. 20.5.2005 jsem s tim seknul i bez náplastí. Člověk, který to nedokáže, je slaboch.

Pepa25

Osobní ne, ale nepochybuju, že mohou pomoct. Důležitější než dodávání nikotinu je (podle toho co jsem četl) pomocná léčba na odstranění abstinenčních příznaků – prostředků je celá řada. Doporučuju informace nebo kontakty v odkaze.

Zdroj: https://www.slzt­.cz/pro-verejnost-a-kuraky

rrihamirek1

presne tak kouri uz jen luza a spodina – holota