Nikkol

Jakou životnost má vypálené cédéčko?

Kolik let tam ten film bude čitelný?

Nejlepší odpověď
franku

Ono taky záleží na skladování a se s ním zachází.U nás někdy měsíc a někdy 5 a více let.

Další odpovědi
janek66

Od pár hodin-když ho necháte třeba za oknem auta až po mnoho let když bude použito kvalitní CD, DVD a uloženo v příznivých podmínkách.
Záleží na kvalitě CD a způsobu uložení.Nelze jednoznačně odpovědět.

Michal Kole

Když je vypalováno pomalu (rychlé pálení způsobuje, že laser pořádně místo „neprohřeje“ a pak struktura materiálu CD je v taková „podivná“, něco jako studený spoj při pájení) a kvalitní medium, tak roky.