Malina55

Kterou zemi tipujete, že vyhraje ME ve fotbale 2016?

Odpovědi
anonym

Prototyp!
Vyhraje ten nejlepší, ale přál bych to našim klukům, potažmo naší republice!

Kepler

Radikální islámisté, to si to nenechají ujít.

Adamos00

Brazílie ;D

marci1

Je mi jedno kdo vyhraje, ale naši musí být na 1. místě. 🙂 Teď vážně, asi možná to bude Španělsko. 🙂

zjentek

Na takové úvahy je brzy, to zatím nevímn ještě ani já.

didik123

Portugalsko. :D :D

anonym

Kepler, tak to jsem si o tobě nemyslel!

Kepler

Já si to o sobě taky nemyslím a nepřeju si to. Obdobná otázka tu byla i na hokej. Když jsem tipoval za mistra v hokeji Kanadu, taky jsem si to nepřál, ale měl jsem správný tip. Doufám, že tentokrát bude špatný. Jen jsem odpověděl na otázku, kdo má největší šanci.