Malina55

Jakou zemi nenávidíte nebo aspoň moc nemusíte?

Nejlepší odpověď
mosoj

Žádnou zem nenávidím. Že je USA největší agresor na světě, který se neštítí ničeho je sice pravda, ale není to důvod k tomu abych ji nenáviděl. V té zemi žijí lidé !

Velmi nevhodně postavená otázka.

Další odpovědi
Usoman

USA – Agrese ve světě, provokace Ruska, zájem o světovou válku.
Arabské – Kvůli islámu a terorismu.

Lukyn0

Z politického či náboženského hlediska mi vadí země jako USA, Rusko, KLDR, Izrarel, Afghánistán, Irák, Írán…

led

Žiadna „zem“, správnejšie by malo byť ´štát´ nie je hodná nenávisti tak, ako nie je hodná lásky.
Žiadny štát ako celok nemožno hodnotiť podľa jednotlivcov. V každom štáte žijú ľudia, hodní aj lásky, ale hodní aj nenávisti a medzi nimi takzvaný dav, ľudia anonymní, kloniaci sa k jednej,či druhej strane, alebo ostávajúci pasívní.
Mám osobných priateľov i známych po celom svete (nie typu Facobboku), ale netrúfam si hodnotiť ich vlasť, ich štát len podľa ich oficiálnych predstaviteľov, politikov, médií. Toto by bolo hrubé, nepravdivé zjednodušenie, akého sa často dopúšťajú médiá i politici, ktorí takto ovplyvňujú svojich čitateľov, voličov.
Každá zem je krásna svojim spôsobom, tak ako je hrozná svojim spôsobom. Len treba pozerať očami, počúvať ušami, cítiť pocity a hlavne myslieť!, myslieť vlastným rozumom.

Dismas

Nenávidím USA a muslimské státy, které jsou jejich spojenci (Saúdská Arábie, Turecko…), dále Francii a Albánii.

bububabu

Mám problém se Španělskem protože vesměs schvalují týrání býků v aréně. Části Číny kde i často zaživa stahují psi z kůže pro jídlo. Korea kde jedí ještě živé živočichy. Země kde se zabíjí pro potěchu jak zvířata tak lidé!