Jakou/kterou zemi byste doporučili na 15denní pobytovou dovolenou, aby náklady nepřekročily 100 000 Kč?

Zajímalo by mě, jakou turistickou zemi byste doporučili na pobytový zájezd s leteckou dopravou na 15 dní do 100.000 Kč all inclusive pro 2 osoby a kterou cestovní kancelář byste osobně doporučili a nedoporučili. Dě­kuji

Odpovědi
Arne1

100k nemám, tak se na takové nedívám. My jedeme na 14 dní do Turecka, cena za osobu (s AI) cca 550€. Dá se objednat na libovolné termíny a libovolný počet dnů.

Takže nějaký rozumný vyhledávač dovolených (osobně používám www.5vorflug.de), zadat nějaká rozumná letiště a max cenu 1800€ a pak se dívat co vyleze. Vyleze ti Omán, Madeira, Mexiko, Thajsko, Panama, Jamajka, Kuba, Dominikánská, …

Jiří Bohumil

Nevím, zdali by se to vešlo, pro dvě osoby, do těch 100 tis., možná by to bylo trochu málo víc, ale fajn je Kuba. Ale nejlíp na našem jaře, teď už je tam hodně horko. Tam si nás ještě stále docela považují. Co se týče cestovky, nutno pohledat. V současné době informace nemám.