Jakou žehličku by jste mi doporučili,abych…

… si to u manželky vyžehlil ?!
Doplňuji:
Přátelé,můj dotaz byl hypotetický,ale zajímal mne váš názor.Dík za bezva odpovědi.Nejlepší byla od Terry.

Nejlepší odpověď
Deli

Růži, stříbrný (či zlatý) náramek a večeři.
Tím se u mne dá vyžehlit v podstatě cokoli 🙂 i bez napařování!

Další odpovědi
terry

Asi takovou, která vyžehlí, vloží nádobí do myčky a pak ho uklidí, vyluxuje, utře prach, vypere, zalije kytky (nepřelije!), atd. Měsíčně cca 2–3 tis? Nebo víc?
Doplňuji:
Díky, díky, díky, … :D

Drap

Pořádnou, s keramickým povrchem s pořádným napařováním , se stojánkem, poloprofesionální. Bývá tak 5000– 10000 kč.

Jikra

Já myslím že tahle by se docela hodila.

Zdroj: http://www.sdo­volena.cz/seyche­ly?lastMinute=1&sou­rce=hint-country-title

hanny 2

Žehličku neomezných možností!

ReHu

A jak máš hlubokou kapsu?
Záleží na tom, co tvé žene udělá největší radost. Třeba to ani nemusí být drahé.
Ty ji znáš nejlíp.
Nějaký výlet, doma udělaná práce, nějaké oblečení, divadlo, …
Možností je spousta.