vlastina

Jakou zdravotní pojišťovnu byste doporučily?

Doplňuji:
Omlouvám se-doporučili..

Nejlepší odpověď
baghira

Nevím, jestli můžu odpovědět, když z gramatiky vyplývá, že se tazatelka se svým dotazem obrací jen na ženy :)

Jednou jsem byl za jednou příbuznou, co ležela na JIP, a postřehl jsem rozdíl v péči, která byla věnovaná jí a jinému pacientovi vedle. Nemyslím péči lékařskou, ale takovou tu „hotelovou“ – mytí, česání, cvičení, opečovávání… a když jsem se na to mezi řečí přeptal doktora, tak jsem se dozvěděl, že rozdíl v platbách od různých pojišťoven může být několik set až tisíc Kč denně, a ten rozdíl se někde holt projevit musí. Takže za mě http://www.zpmvcr­.cz/

Zdroj: http://www.zpmvcr­.cz/

Další odpovědi
anonym

Nejbohatší je OZP, má nejvíce bonusů a úroveň péče přinejmenším srovnatelná s tipem od baghiry na vnitráckou.
S nadsázkou – u první budete mít za souseda na lůžku v nemocnici úředníka banky nebo pojišťovny u druhé nejspíš policajta.

Michal Kole

Hlavně takovou, kterou má Váš ošetřující lékař, nemocnice, kam chodíte na vyšetření, aby jste si nemusela hledat jiné zdravotnické zařízení.

tom004

Já,to obrátím.Rozhod­ně,bych nedoporučil,tuto.
http://www.vzp.cz/

mosoj

Je úplně jedno jakou máte pojišťovnu, alespoň co se týká úhrad. Každý zdravotní úkon je ohodnocen a tuto úhradu v této výši hradí všechny pojišťovny.
Co vás opravňuje zde šířit zprávy o tom že každá pojištovna platí za stejný úkon jinak ?
Problém je ten že s těma menšíma nemají smlouvu všichni lékaři.
Rozdíl může být v nějakém tom vitamínu, ale těch bonusů již tolik není a každá pojišťovna má něco jiného.

baghira

mosoj: opravňuje mě k tomu na vlastní uši slyšený výrok primáře jedné raději nejmenované nemocnice: za samotný pobyt pacienta na JIP platila tehdy ZPMVČR 15 tisíc za den, VZP 11 tisíc. Bylo to před čtyřmi lety. Co mi řekl to mi řekl, nemám důvod nevěřit.