Avatar uživatele
Pepina23

Jakou výzdobu do pokoje?

Ahooj, neznate nekdo nejaky stranky, kde je jakou bych si mohla vyrrobit vyzdobu do pokoje? :)
Doplňuji:
tak to je v celku jedno kolik mi je let a jaka barva … si vyberu to co se mi bude libit a to co budu moct vyrobit..:) a pošleš mi teda ty stránky?.:)

Zajímavá 0 před 4349 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
terry

Stránky jsou, ale je dobré vědět, kolik je ti let a jaký styl se ti líbí, jaká barva atd.
Doplňuji:
Jinak si vyzdobí pokoj někdo komu je 10 a jinak ten, komu je 20.
Pokud nechceš nic napsat, tak hledej. Na netu toho je dost.

Upravil/a: terry

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

jestli se chceš opičit – třeba si něco vybereš
http://www.go­ogle.cz/search?q=jak+si+­vyzdobit+pokoj&hl=cs&cl­ient=firefox-a&hs=Grp&rls=­org.mozilla:cs:of­ficial&prmd=im­vns&tbm=isch&tbo=u&sou­rce=univ&sa=X&e­i=UVe6T6HuJ4a­EOtaLsa8K&ved=0CF­8QsAQ&biw=1016&bih=577

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Od tý doby, co se sem na tenhle web natáhli přidrzlí vejrostci tady úroveň VELMI UPADÁ. CO KDYBYS DALA ASPOŇ PALEC ZA TO, ŽE SI TADY 2 DÁMY DALY TU PRÁCI A ODPOVĚDĚLY TI, KDYŽ UŽ NEUMÍŠ PODĚKOVAT ????

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
MiluskaN3

Dámy a jak máte řešené stěny? Máte třeba barevné? Nebo bílé jenom? Nějaké tapetky?
Já přemýšlím, jak oživit náš obývák a ložnici. Ale nemám s těmi „samolepkami“ na zed zadne zkusenosti. Máte to někdo ?

před 3606 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
DomcaJe

Ahoj MiluskoN3. Pokud chceš oživit stěny, tak samolepky jsou super! Sama mám doma samolepku v obýváku nad sedačkou a v ložnici.
Takové velké, skvěle tam padnou a vypadá to suprově. Fakt to tu místnost uplně oživí.

před 3598 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MiluskaN3

jo a jakou tam máš? Kde se to dá vůbec koupit? Já stále přemýšlím, co by se tam hodilo.

před 3589 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
DomcaJe

tak třeba v obýváku mám přimo tuto http://www.i-dekorace.cz/de­tail/japan
ta je fakt krásná :)
A i z tohoto eshopu jsem to vždy objednávala. A drží pěkně.
Tak můžeš mrknou, jestli tě něco zaujme, mají toho hodně.

před 3577 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MiluskaN3

je, moc děkuji za tip:-) Mají tam toho tedy opravdu hodně. Asi už vím,co koupím, jen doufám, že to zvládnu nalepit.

před 3556 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
DomcaJe

To zvládneš určitě! Drzím palečky, dej pak vědět, jak se ti to podařilo :)

před 3543 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MiluskaN3

Tak hlásím, že jsem šikovná a vše se mi podařilo bravurně nalepit, mám z toho radost, vypadá to moc pěkně, takže i tobě děkuji za doporučení, alespon vím, kde budu kupovat ;)

před 3541 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
DomcaJe

Noooo, tak vidiš, že jsi to zvládla! Jsem říkala, že to není vůbec těžké, tak super, jsem ráda, že jsem pomohla :)

před 3534 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MiluskaN3

Jo jo bylo to vpohodě. TAk ještě jednou děkuju a třeba zas někdy někde, ahoj.

před 3526 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek