Pepina23

Jakou výzdobu do pokoje?

Ahooj, neznate nekdo nejaky stranky, kde je jakou bych si mohla vyrrobit vyzdobu do pokoje? :)
Doplňuji:
tak to je v celku jedno kolik mi je let a jaka barva … si vyberu to co se mi bude libit a to co budu moct vyrobit..:) a pošleš mi teda ty stránky?.:)

Odpovědi
terry

Stránky jsou, ale je dobré vědět, kolik je ti let a jaký styl se ti líbí, jaká barva atd.
Doplňuji:
Jinak si vyzdobí pokoj někdo komu je 10 a jinak ten, komu je 20.
Pokud nechceš nic napsat, tak hledej. Na netu toho je dost.

hanulka11

jestli se chceš opičit – třeba si něco vybereš
http://www.go­ogle.cz/search?q=jak+si+­vyzdobit+pokoj&hl=cs&cl­ient=firefox-a&hs=Grp&rls=­org.mozilla:cs:of­ficial&prmd=im­vns&tbm=isch&tbo=u&sou­rce=univ&sa=X&e­i=UVe6T6HuJ4a­EOtaLsa8K&ved=0CF­8QsAQ&biw=1016&bih=577

pusinka50

Od tý doby, co se sem na tenhle web natáhli přidrzlí vejrostci tady úroveň VELMI UPADÁ. CO KDYBYS DALA ASPOŇ PALEC ZA TO, ŽE SI TADY 2 DÁMY DALY TU PRÁCI A ODPOVĚDĚLY TI, KDYŽ UŽ NEUMÍŠ PODĚKOVAT ????

MiluskaN3

Dámy a jak máte řešené stěny? Máte třeba barevné? Nebo bílé jenom? Nějaké tapetky?
Já přemýšlím, jak oživit náš obývák a ložnici. Ale nemám s těmi „samolepkami“ na zed zadne zkusenosti. Máte to někdo ?

DomcaJe

Ahoj MiluskoN3. Pokud chceš oživit stěny, tak samolepky jsou super! Sama mám doma samolepku v obýváku nad sedačkou a v ložnici.
Takové velké, skvěle tam padnou a vypadá to suprově. Fakt to tu místnost uplně oživí.

MiluskaN3

jo a jakou tam máš? Kde se to dá vůbec koupit? Já stále přemýšlím, co by se tam hodilo.

DomcaJe

tak třeba v obýváku mám přimo tuto http://www.i-dekorace.cz/de­tail/japan
ta je fakt krásná :)
A i z tohoto eshopu jsem to vždy objednávala. A drží pěkně.
Tak můžeš mrknou, jestli tě něco zaujme, mají toho hodně.

MiluskaN3

je, moc děkuji za tip:-) Mají tam toho tedy opravdu hodně. Asi už vím,co koupím, jen doufám, že to zvládnu nalepit.

DomcaJe

To zvládneš určitě! Drzím palečky, dej pak vědět, jak se ti to podařilo :)

MiluskaN3

Tak hlásím, že jsem šikovná a vše se mi podařilo bravurně nalepit, mám z toho radost, vypadá to moc pěkně, takže i tobě děkuji za doporučení, alespon vím, kde budu kupovat ;)

DomcaJe

Noooo, tak vidiš, že jsi to zvládla! Jsem říkala, že to není vůbec těžké, tak super, jsem ráda, že jsem pomohla :)

MiluskaN3

Jo jo bylo to vpohodě. TAk ještě jednou děkuju a třeba zas někdy někde, ahoj.