jakou vystudovat školu abych mohla být finanční poradkyně?

Nejlepší odpověď
baghira

Podle mých zkušeností s těmito „poradci“ stačí mateřská a autoškola.

Další odpovědi
Drap

Neni na to žádná speciální škola a věštšinou ani nebývá požadováno konkrétní vzdělání. Nejlepší by pro tento obor byla zřejmě ekonomie.

lexx

Nejlépe praktickou školu života, diplom je na obtíž, VŠ nenaučí nic. Maturita z obchodky může být, pro všeobecný rozhled ekonomika, účto, daně a finance se hodí.

Fyzik

abych to uvedl na pravou míru, finančním poradcem může být dnes opravdu každý, i dobře placeným, stačí umět mluvit. Pokud myslíte to, že se zorientujete v nabídkách pojišťoven a dalších institucí a nabízíte to, to mohou dělat prakticky 12leté děti. Ale lidé proti tomu mají odpor, vidí v tom cosi ponižujícího, lidé z toho úžasně rychle hloupnou.
odpověď zní ŽÁDNOU, studujte něco perspektivnějšího.

jmhad

No to jsou odpovědi,i když je v nich trochu pravdy.Pochopitelně ekonomicky zaměřenou školu a získat nějakou praxi.A doplňovat si znalosti třeba sledováním některých dobrých serverů