peterd108

Jakou vysokou studovat, když chce člověk odejít za prací do Německa?

Zajímá mě, kterou vysokou by Čech uplatnil v Německu a měl pořádný výdělek. Český práva asi ne, co? :D

Odpovědi
krpik

Za práci do Německa můžeš i ze základkou ale budeš tam dělat práci jako u nás Ukrajinci.
Pokud máš dobrou praxi a umíš dobře Německy a anglicky tak by se tam něco našlo. Třeba nějakou technickou práci. Zkus se podívat na http://www.ka­rriere.de/ . Ale bude to obtížné se dostat do německa na slušnou pozici

Drap

Záleží na tom co chceš tam dělat a jakou práci seženeš. V současné době mají zájem o naše doktory.