irij

Jakou vypalovačku vybrat za nefunkční ATAPI iHAP122 8 SCSI CdROM DEVICE, jak ji potom zapojit?

Výměna nefunkční vypalovačky

Nejlepší odpověď
rynek878

recenze vypalovačky LG GH22NS, černá, bulk

Tuhle mechaniku jsem si pořídil tak před 8mi měsíci a od té doby už zažila hodně tak se s vámi rád podělím o svoje zkušenosti. V prvé řadě na mě neudělala dobrý dojem hlučnost (2,9 sone) která je narozdíl od NP20 znát. Nicméně mne potěšily přístupové doby a přenosová rychlost (cca 15mb/s). Datové DVD-R se s ní dá vypálit za 4:45 a DVD-RW za 10 min. Myslím že mechaniku jsem zvolil určitě dobře. EDIT: zapoměl jsem se zmínit o 100% funkčnosti každého vypáleného DVD a CD
Připojení jako u stávající,po restartu by si jí systém měl najít sám,maximálně doplnit z CD drivery(ovlada­če)pokud je počítač nebude mít.