Ribanna

Jakou vybrat vodovodní baterii?

V bytě se bude dělat rekonstrukce,také se budou měnit vodovodní baterie.Jakou značku byste doporučili,anebo kterou naopak ne?Nechci ani nejdražší,ani nejlevnější..

Nejlepší odpověď
Hlada

Doporučuju od české firmy Novaservis. Mají příjemný hladký chod, kvalitní povrchovou úpravu, úsporné perlátory, dostupné náhradní díly. Bohužel jsou ale nejlevnější.

Další odpovědi
Alesh

Viz odkaz. Myslím, že pro vytvoření představy ideální …

Zdroj: http://koupelnove-baterie.heureka.cz/

tom004

Hlada,má pravdu.Vyplatí se,i když jsou dražší,jsou kvalitní.

casey

Taky doporucuji firmu novaservis. Je to cesky vyrobce ze Znojma.Vyrabeji baterie pod oznacenim metalia, mam je v celem byte uz nekolik let a bez problemu.
Dobra je taky firma grohe, ale je drazsi. Koupil jsem ji nedavno na chatu v nejake akci a vysla na podobne penizky.