Herbit

Jakou vybrat SDHC kartu do Canonu 600D?

Prodejci uvádějí stále chybné až nesmyslné údaje týkající se zápisu.. např. třída 16 je u jednoho 16MB (neuvedeno zda zápis či čtení, zda garantováno či maximálně.. někde naopak garantována rychlost je shodna s max. čtení i zápis) Chtěl jsem zkusit SanDisc, ale take mě mate, že nikde nenajdu rozdíl mezi Extreme pro a HD video.. co je rychlejší? Dík..

Odpovědi
mosoj

Dej na někoho kdo již má nějakou odzkoušenou. Označení je hezké ale nikdy neodpovídá normě. Pokud výrobci nějakou rychlost uvádí je to samozřejmě rychlost čtení, ta je vždy vyšší.
Jinak bych s výběrem nedělal žádnou vědu. Ona ti bude stačit téměř každá.

Pro názornost si prostuduj tento test :

http://pctunin­g.tyden.cz/sof­tware/zalohova­ni-zachrana-dat/21646?start=11

korbic92

Pouzivam kingston 16GB SDHC Flash card Class 10, gen 2 a stiha to bez problemu:)