Voldemord

Jakou vybrat grafickou kartu?

,,Odešla,, my souč. grafická karta u pc a potřebuji do Vánoc novou.Aby byla do 1000Kč a hry rozjela alespoň na nízké detaily (bez lagů)Pc mám jinak výkonný.Díky

Odpovědi
Hornisse

Za tisícovku žádnou, jsou to vyhozené peníze. Nejlevnější aspoň trochu dávající smysl je AMD R7 250X za 2000,–

Cokoliv nového levnějšího budou podřadná jádra s výkonem neadekvátním ceně, cílené na uživatele bez integrovaných grafik nebo neznalých parametrů.
Jedině můžeš zkusit nějakou bazarovku. Když budeš mít štěstí, tak do vánoc přežije