zenda

Jakou vybrat autoškolu?

Jsem staršího věku – 50let – z důvodu ztráty zaměstnání si chci udělat řidičák.
Poradí mi někdo, jaká autoškola je v Brně, pro takové jako já nejlepší.
Děkuji …

Nejlepší odpověď
gecco

Spousta firem dneska shání řidiče (autobus, kamion) – takže si najdi takovou, která tě bude ochotna přijmout, za určitých podmínek ti řidičák i zaplatí.

Další odpovědi
redy

Věk nehraje žádnou roli. Snad jen finance, někde zaplatíš víc, jinde míň.

Pochopila jsem to tak, že budeš dojíždět za prací.

To ještě v padesáti študuješ?